HeaderSearchForm

  • XI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner
 

Canon Polska - Wizje Natury 2015

canonCanon Polska fundatorem nagród w konkursie „Wizje natury 2015”

Firma Canon Polska, która jest technologicznym partnerem Związku Polskich Fotografów Przyrody już po raz trzeci angażuje się w „Wizje natury”. W ramach tegorocznej edycji przygotowana została specjalna strefa, gdzie można będzie nie tylko zobaczyć i przetestować pełną gamę aparatów i obiektywów Canon, ale także skorzystać z konsultacji w zakresie doboru sprzętu do konkretnych fotograficznych potrzeb. Canon ufundował także nagrody dla laureatów konkursu fotograficznego, który odbywa się w ramach festiwalu.

Czytaj więcej...

Lowepro - Wizje Natury 2015

 
Lowepro-logo
Sponsorem nagród w konkursie prezentacji multimedialnych jest marka Lowepro, która ufundowała trzy 16-litrowe plecaki Photo Hatchback.
Mamy nadzieję, że nagrody w pełni spełnią oczekiwania tegorocznych zwycięzców.

Model Lowepro Photo Hatchback to smukły, inspirowany outdoorem plecak do codziennego użytku. Oferuje całą gamę rozwiązań do przenoszenia I ochrony sprzętu dla entuzjastów fotografii oraz fanów outdooru.

Czytaj więcej...

Grube - Wizje Natury 2015

wizje natury 2015-grube
Tak samo jak Ty czerpiemy przyjemność z przebywania na łonie przyrody. Dzięki odpowiednio dobranej odzieży możemy skupić się na tym co najlepsze: podziwianiu otoczenia. Wiemy, że potrafimy Ci pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania. Wiemy co dobre. Dzięki współpracy z wiodącymi na świecie producentami odzieży turystycznej i obuwia, oferujemy niezwykle szeroki wachlarz wyposażenia dla miłośników wędrówek. W połączeniu z konkurencyjnymi cenami czyni to nasz sklep prawdziwą gratką dla osób szukających artykułów najwyższej jakości. Doświadczeniami zgromadzonymi podczas podróży dzielimy się z naszymi klientami oferując profesjonalne doradztwo.

Czytaj więcej...

Aquapac - Wizje Natury 2015

wizje natury 2015-aquapac logo fullPodziwiamy fotografów przyrody i dlatego leży nam na sercu komfort ich pracy – proponujemy futerały i torby wodoszczelne, które skutecznie chronią sprzęt fotograficzny i inne cenne przedmioty przed uszkodzeniem.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce angielskiej marki AQUAPAC, światowego lidera w tej klasie produktów, obecnego na rynku od ponad 20 lat. Perfekcyjne wykonanie, funkcjonalność i niezawodność, wynikające z wysokich standardów produkcji, w połączeniu z atrakcyjnym designem to niewątpliwe atuty produktów spod znaku AQUAPAC.

Futerały AQUAPAC to gwarancja skutecznej ochrony aparatów fotograficznych i kamer, innych przenośnych urządzeń elektronicznych (telefony komórkowe, PDA, urządzenia nawigacyjne, laptopy, tablety, ebooki) oraz cennych przedmiotów (dokumenty, mapy, piloty kluczyki samochodowe, pompy insulinowe oraz lekarstwa i środki opatrunkowe) przed utopieniem bądź uszkodzeniami w efekcie zawilgocenia lub trwałego zanieczyszczenia.

Czytaj więcej...

BiesCzaty - Wizje Natury 2015

wizje natury 2015-biesczaty-logobannerFotoprzyrodnicze BiesCzaty w dzikich Bieszczadach.
Najpiękniejsze plenery, najdziksza przyroda, najciekawsze sceny.

Biesczaty to indywidualne warsztaty profesjonalnej fotografii bieszczadzkiej przyrody z wyjątkową możliwością regularnego obcowania z rzadkimi i płochliwymi zwierzętami Bieszczadów ze specjalnych czatowni umożliwiających w pełni dyskretne obserwacje, zlokalizowanych w atrakcyjnych, bieszczadzkich plenerach.

W Bieszczady na BiesCzaty zapraszamy najbardziej ambitnych fotografów i obserwatorów dzikiej przyrody, ale również tych, którzy swoją fotograficzną, bieszczadzką przygodę dopiero rozpoczynają i chcą pobrać dobre nauki.

Czytaj więcej...

Biebrza Eco-Travel - Wizje Natury 2015

biebrza eco travel
Jedną z nagród dla zwycięzców konkursu funduje firma Biebrza Eco-Travel.

Biebrza Eco-Travel - Otwórz oczy!!!

Od ponad 20 lat spełniamy Wasze marzenia o obcowaniu z dziką przyrodą
• Choć na różne sposoby, to ostatecznie czynimy Bagna przyjaznymi dla wszystkich: dla rodzin z dziećmi, szkół, firm, przyrodników, amatorów aktywnego wypoczynku

Czytaj więcej...

FotografiaPrzyrody.pl - Wizje Natury 2015

fotografiaprzyrody.pl Jeśli interesuje Cię bliski kontakt z dziką przyrodą, a w szczególności z dzikimi zwierzętami w ich naturalnym środowisku, a do tego fascynuje Cię uwiecznianie takich chwil na zdjęciach to nasza oferta jest dla Ciebie. Organizujemy warsztaty i plenery fotografowania przyrody, które odbywają się w najatrakcyjniejszych zakątkach naszego kraju. Najwięcej naszych imprez ma miejsce w północno-wschodniej części Polski (Puszcza Białowieska, Bagna Biebrzańskie, Mazury) oraz na Dolnym Śląsku (Stawy Milickie). Poza tym odwiedziliśmy już także Bieszczady, wyspę Wolin, Sudety i pewnie będziemy tam też czasem wracać.

Podczas warsztatów zazwyczaj korzystamy z przygotowanych wcześniej czatowni, które umożliwiają wtopienie się w tło i zbliżenie do naszych fotograficznych obiektów. W Puszczy Białowieskiej posiadamy klika komfortowych wielosezonowych czatowni, z których większość wyposażona jest w piec oraz WC. Ta odrobina komfortu pozwala nawet słabo zaprawionym terenowo fotografom przetrwanie w ukryciu (zwłaszcza w zimie) nawet 12 godzin. W innych lokalizacjach stosujemy czatownie tymczasowe, które są rozstawiane tylko na czas trwania warsztatów.

Czytaj więcej...

HUGA Nature - Wizje Natury 2015

wizje natury 2015-0-huga-natureFirma HUGA Nature została stworzona przez praktyka z potrzeby, a że potrzeba jest matką wynalazków, powstała idea zapewnienia na rodzimym rynku przydatnych akcesoriów w naszej wspólnej pasji, jaką jest fotografia.

Stale rozwijająca się oferta firmy, stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom fotografów przyrody. Neoprenowy kamuflaż na każdy z dostępnych modeli obiektywów, to kluczowy produkt działalności firmy. Ochrona przed uszkodzeniem i warunkami atmosferycznymi zapewniona jest przez dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, pokrowce przeciwdeszczowe. Neoprenowe ocieplacze na nogi statywów zwiększają komfort użytkowania w chłodne miesiące. Specjalne worki amortyzują sprzęt i ułatwiają fotografię wprost z okna samochodu, a najstarszy już produkt jakim jest groundpod, doskonale sprawdza się podczas fotografowania z niskiej perspektywy. Namioty specjalnie przystosowane do fotografii na kilku poziomach, spełniają większość potrzeb pasjonata fotografii przyrodniczej. To tylko część, szerokiej oferty z którą będzie można zapoznać się na festiwalu.

Czytaj więcej...

Dudek - Wizje Natury 2015

DudekBiuro Turystyki Przyrodniczej DUDEK z siedzibą w Słońsku (woj. lubuskie), miejscu bardzo dobrze znanym obserwatorom ptaków, od 1996 roku organizuje atrakcyjne programy pobytu m.in. turystom indywidualnym oraz fotografikom przyrody. Proponujemy pobyt w naszej kwaterze „Z dala od zgiełku” (nie mówimy oczywiście o ptasim zgiełku), położonej 2 km od wsi, wśród łąk i rozlewisk, w sąsiedztwie Parku Narodowego „Ujście Warty”. Wystarczy wyjść z domu aby zobaczyć na przykład polujące zimorodki, stada dzikich gęsi i żurawi, niezwykłe krajobrazy z pasącymi się na łąkach końmi i krowami. Zimą też jest bardzo ciekawie, czasem biały bezkres i lodowe rzeźby, nierzadko setki łabędzi krzykliwych i polujące bieliki.
Trudno wszystko opisać, trzeba to zobaczyć. Poza fotografowaniem można na miejscu wziąć udział w spływie lub wypożyczyć kajak, aby samodzielnie eksplorować okoliczne starorzecza i kanały. Kto stroni od wody, może wypożyczyć rower.

Czytaj więcej...

Perfect Displays - Wizje Natury 2015

wizje natury 2015-perfect-displays-logo pdFirma Perfect Displays Sp. z o.o. ma na celu świadczenie wysokiej jakości usług związanych z projektowaniem oraz realizacją systemów projekcji obrazu. Zespół tworzący naszą firmę posiada kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu systemów AV, współpracując z takimi firmami jak Samsung, NEC, AMX, Kramer, EXTRON , Projecta , Vogels , Crestron – pozwala to na zapewnienie naszym klientom usług najwyższej jakości.

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"