HeaderSearchForm

 

Warsztaty Bridgestone 29.05 / 11.06 2017

 
 
29.05.2017
„Fotografia to smakowanie życia w 1/100 sekundy” (Marc Riboud)
Brzmi nierealnie?...A jednak niewątpliwie jest to prawdą. Dotyczy to także fotografii przyrodniczej, w której smakowanie życia odbywa się w bliskim kontakcie z naturą. To niezapomniane spotkania z bogactwem flory i fauny, to obcowanie ze światłem, które w magiczny sposób zmienia otaczający nas świat, to w końcu łapanie ulotnych chwil i nadawanie im nieśmiertelności pod postacią zdjęć.

Czytaj więcej...

Zjazd okręgu - Jeziory 2017

 
Zapadł już zmrok. Księżyc do półcieniowego zaćmienia miał jeszcze trochę czasu więc wychylił swe oblicze i spoglądał jak członkowie Okręgu Wielkopolskiego ZPFP zmierzają na coroczny Zjazd w Jeziorach.
W piątkową noc, pośród drzew, w bliskim sąsiedztwie zamarzniętego na wskroś Jeziora Góreckiego, toczyły się rozmowy wszelakie.

Czytaj więcej...

Jaszkowo - Jesień 2016

Niektóre stworzenia ze skrzydłami powoli pakują już swoje walizki, szykując się do odlotu, te zaś z rogami dokonały wyboru partnerek i lasu nie przecina ponętne ryczenie. Opadł również plenerowy kurz. Wszyscy szczęśliwie powrócili do swych domów, naładowani pozytywną jesienną energią, pełni wspomnień tego, co nastąpiło...No właśnie...Posłuchajcie...

Czytaj więcej...

Góry Sowie - Jesień 2016

 
 W końcu nadeszła. Długo wyczekiwana. Uwielbiana przez jelenie, łosie i fotografów przyrody, JESIEŃ. Czterokopytne, dumnie prezentując swoje poroże, udały się na rykowisko, a foto-przyrodnicy z Okręgu Wielkopolskiego wyruszyli na eksplorację Gór Sowich. O taaak, nie ma to jak góry zasnute jesienną mgłą, spośród której wyzierają brązy, pomarańcze, czerwienie i żółcie.

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"