HeaderSearchForm

O nas

Na początku był chaos ;) W roku 1994 narodziła się idea Związku Polskich Fotografów Przyrody. Stowarzyszenie zrzesza liczne grono miłośników  fotografii przyrodniczej z całej Rzeczpospolitej Polskiej.
Okręg Wielkopolski jest jednym z dwunastu okręgów ZPFP.  Wspólnie dzielimy pasję do zgłębiania tajników natury nie tylko o wschodzie czy zachodzie słońca. Fauna i flora w asyście mgły, wiatru, deszczu i śniegu zyskują nieśmiertelność dzięki  zdjęciom naszych Koleżanek i Kolegów. Efekty można podziwiać podczas comiesięcznych spotkań, plenerów, jak również podczas rozlicznych wystaw we wszystkich regionach Polski. Swoją wiedzą  przyrodniczą dzielimy się między innymi na festiwalach przyrodniczych, takich jak Wizje Natury w Izabelinie czy Sztuka Natury w Toruniu. Okręg Wielkopolski na stałe wprowadził już do swojego kalendarza organizowanie Poznańskich Dni Fotografii, które cieszą się ogromnym powodzeniem  nie tylko pośród miłośników fotografii przyrodniczej. PDF promuje fotografię przyrodniczą jako dziedzinę sztuki. Festiwalowi towarzyszą wystawy fotograficzne, rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu fotograficznego, pokazy sprzętu i akcesoriów fotograficznych.
Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu i nie boisz się przepaść w bezkresnych odmętach nieziemskiej przyrody, koniecznie zawitaj do nas! Serdecznie zapraszamy :) Jesteśmy otwarci na wszystkich chętnych. Spotykamy się o godzinie 18.30 w co drugi wtorek bądź czwartek każdego miesiąca (oprócz wakacji letnich) w Muzeum Archeologicznym w Poznaniu przy ulicy Wodnej 27.
parent menu item not found: "130"