HeaderSearchForm

Festiwal Fotografii Przyrodniczej Przyroda Warta Poznania 2020

Banner reklamujący festiwal. Po lewej stronie widnieje logo festiwalu, logo ZPFP oraz logo Muzeum Archeologicznego w Poznaniu, w którym festiwal odbędzie się 25 stycznia 2020 roku. Prawą stronę banneru zajmuje fotografia sóweczki siedzącej na stopce aparatu cyfrowego autorstwa Zbigniewa Miszona.
 
Szaleńczy pęd codzienności nie zawsze pozwala zatrzymać się i spojrzeć na piękno otaczającej nas Przyrody. A przecież wywodzimy się z Natury, to dzięki Niej żyjemy, to z Nią obcujemy, czując Jej bliskość. Przyroda jawi się niczym poemat, nieustannie poruszający duszę. Od zarania dziejów, tenże poemat ewoluuje, dając początek następującym po sobie przemianom, z których to nieustannie rodzą się nowe wersy. By pamięć o tym poemacie przetrwała należy dzielić się nim z innymi. Co z ogromną przyjemnością czyni Okręg Wielkopolski Związku Polskich Fotografów Przyrody, zapraszając Was na kolejną edycję Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Przyroda Warta Poznania.
 
Zaproszeni Prelegenci podzielą się z Wami swą pasją i fotograficznymi wspomnieniami, przybliżając majestat Natury. Nasi Goście z radością brodzą wśród łąk, lasów, pól, chłonąc cudowności wszelakie, uwieczniając to co ulotne i dla innych nieosiągalne. Można rzec, iż Przyroda dodaje im skrzydeł, stając się niejako sposobem na życie.
Widzimy się 25 stycznia 2020 roku w Muzeum Archeologicznym w Poznaniu na ul. Wodnej 27. Poczuj na sobie moc Matki Natury!
 
 Szczegółowy program festiwalu opublikujemy już wkrótce!
 
 
 
 
 
 
 
 
parent menu item not found: "130"