Zebranie Okręgu - październik 2017


Październikowe zebranie okręgu, rozpoczęło się jak zwykle od spraw organizacyjnych. Coraz bliżej do dorocznego festiwalu w Izabelinie, na którym oprócz tradycyjnego konkursu diaporam rozstrzygnięty zostanie również ogólnopolska edycja konkursu na fotografa roku. Inną wielką atrakcją tego festiwalu będzie prezentacja dorobku członka naszego okręgu Ryszarda Sąsiadka. Warto więc wybrać się na tą imprezę.
W dalszej części spotkania Renata Stadnik i Joanna Perera-Zganiacz przedstawiły swoje fotorelacje z październikowych plenerów: Okręgu Wielkopolskiego w Łagowie i Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackiego w Tarnawie Niżnej.
Później dwa stałe elementy naszych spotkań: historia jednego zdjęcia - swoje zmagania z fotografowaniem ptaków w trzcinowiskach relacjonował Zbyszek Cieśla, oraz recenzja ciekawej publikacji - do przeczytania książki "Przewodnik Wędrowca" Tristana Gooleya zachęcał Maciej Cichosz.

Następnie przyszedł czas na rozstrzygnięcie październikowej edycji Ligi Fotografów. Uczestnicy zebrania zdecydowali w głosowaniu, że zwyciężyła fotografia Michała Ludwiczaka i to on został pierwszym liderem naszej ligi. Już na następnym spotkaniu w listopadzie kolejne głosowanie. Rezultaty głosowania i aktualne wyniki ligi publikowane są w zakładce Aktualności - Tabela.
Wreszcie to na co wszyscy czekali. Pokaz zdjęć wielkiego pasjonata górskich wypraw - Michała Woźniakowskiego. Obejrzeliśmy zachwycającą prezentację fotografii z rożnych zakątków Polski i Europy uzupełnioną komentarzami autora.
 
parent menu item not found: "130"