Zebranie okręgu - luty 2021

Tradycyjnie w trzecią środę miesiąca, 17 lutego, odbyło się kolejne spotkanie członków naszego okręgu. Ze względu na ograniczenia epidemiologiczne po raz kolejny nie mogliśmy się spotkać bezpośrednio i pracowaliśmy zdalnie.
Podczas spotkania zostały omówione następujące zagadnienia:
- Finalizowanie wniosków dotyczących zezwoleń na fotografowanie w rezerwatach przyrody na terenie województwa łódzkiego;
- Zbiórka zdjęć na konkurs Fotograf Roku 2021. W tym roku odbywa się ona przez specjalną aplikację internetową.
- Ponieważ niektóre osoby miały problem z rejestracją prac, dlatego przypominamy, że aby zarejestrować zdjęcie na konkurs, musi ono mieć profil barwny sRGB, inaczej aplikacja go odrzuci.
- Asia Pasowicz zadeklarowała chęć zachęcenie członków okręgu do większej aktywności, poprzez organizowanie atrakcji i wydarzeń na naszym profilu FB.
- Zgłaszanie propozycji kandydatów na jurorów FR w naszym okręgu. Wybraliśmy kilku kandydatów, do których zgłosimy się z prośbą o zgodę na uczestnictwo w Jury.
- Przegląd pokazów multimedialnych w Poleskim Ośrodku Sztuki ze względu na ograniczenia pandemiczne nie odbędzie się w zwyczajowym terminie (luty). Pokazy warto jednak przygotowywać i przesyłać do Michała, bo możemy je wykorzystać do innych działań promocyjnych.
- Nawet jeżeli przegląd w POS nie odbędzie się na początku roku, to na pewno zostanie przesunięty, i odbędzie się w terminie, który będzie możliwy do realizacji.
- Przedłużamy termin nadsyłania zdjęć na „Zdjęcie miesiąca” do 10 marca 2021.
- Bartłomiej Domagalski, laureat konkursu „Owad w obiektywie” i kandydat na członka naszego okręgu, przedstawił prezentację swoich zdjęć. Pokaz był bardzo różnorodny i spodobał się  wszystkim uczestnikom. Bartek zadeklarował, że na następnych zebraniach będzie prezentował swoje kolejne prace.
- Dyskusja i wolne wnioski.
Termin następnego zebrania wyznaczono na 17 marca 2021.
parent menu item not found: "130"