HeaderSearchForm

O nas

Okręg Dolnośląski to jeden z 12-stu Okręgów Związku Polskich Fotografów Przyrody obejmujący teren Województwa Dolnośląskiego. W okręgu mamy 24 członków z których każdy ma swoje, indywidulane spojrzenie na otaczającą nas przyrodę. Każdy z nas w inny sposób wyraża fascynację pięknem przyrodocy w swoich fotografiach. Mamy osoby, które specjalizują się w "ptasiej" fotografii, są też eksperci w fotografii krajobrazu lecz także w fotografii zwierząt, roślin, owadów itp. Wszystkich nas łączy jedno, wspólna pasja, przyroda i aparat oraz pokazanie przyrody w unikalnym wymiarze.
Centrum okręgu jest Wrocław gdzie odbywają się comiesieczne spotkania. Na naszym obszarze znajdują się niezwykle cenne tereny przyrodnicze takie jak Dolina Baryczy, Bory Dolnośląskie, Karkonoski Park Naordowy, Park Narodowych Gór Stołowych czy Parki Krajobraozwe Gór Sowich, Sudetów Wałbrzyskich oraz wiele rezerwatów i obszarów Natura 2000.
Kandydatów na członków Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu Dolnośląskiego prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny:
Matylda Lempel-Charęza: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 602302138
parent menu item not found: "130"