HeaderSearchForm

II Wrocławskie Spotkania z Fotografią Przyrodniczą

W imieniu Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu Dolnośląskiego oraz Klubu 4 Regionalnej Bazy Logistycznej Wojska Polskiego i Radia Wrocław zapraszamy Wszystkich na II Wrocławskie Spotkania z Fotografią Przyrodniczą.
 
 
Podczas sobotniego spotkania zobaczymy pokazy zdjęć i filmów naszych gości, którymi są Joanna Antosik, Mateusz Piesiak, Grzegorz Bobrowicz, Hubert Gajda i Waldemar Grzelak. Dodatkowo będzie można zobaczyć wystawę najlepszych zdjęć członków Okręgu Dolnośląskiego ZPFP. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 w dniu 10.10.2015r. w Klubie 4 Regionalnej Bazy Logistycznej WP przy ul. Pretficza 24 we Wrocławiu.
 
 
Joanna Antosik - ma na koncie pokazy autorskie na krajowych festiwalach fotografii przyrodniczej. Jej diaporamy można było oglądać na zagranicznych festiwalach pokazów audiowizualnych, między innymi Chelles Multiphot (Francja), Fantadia w Asolo, Trieste Meets The Multivision Festival oraz Sangiorgiofotografia & Albenga International Photography (Włochy). Jest także laureatką krajowych i międzynarodowych konkursów diaporam oraz konkursów fotografii przyrodniczej, m.in.: Memorial Maria Luisa (Hiszpania), Ambiente Imagens Dispersas (Portugalia), Oasis Photo Contest (Włochy).
Mateusz Piesiak - młody, zdolny, wrocławski fotograf, który zajął I miejsce najbardziej prestiżowym konkursie w Europie, Wildlife Photographer of the Year 2011 w kategorii wiekowej 11-14 lat oraz tytuł Young Wildlife Photographer of the Year 2011.
Grzegorz Bobrowicz – fotograf z 20-letnim doświadczeniem. Do tej pory wydał jedenaście książek i albumów o przyrodzie Polski. Jego zdjęcia ukazują się regularnie w prasie przyrodniczej i współpracuje z krajowymi i zagranicznymi magazynami takimi jak: Echa Leśne, Jeager, Łowiec Polski, National Geographic Polska, naturFoto, Ptaki Polski itp.
Hubert Gajda – Leśnik z wykształcenia, duszący się smogiem w stolicy Wielkopolski. Od najmłodszych lat zapalony przyrodnik. Eksperymentuje z technikami fotografowania, wspinając się na drzewa, zagrzebując się w szuwarach, czy wodując na fototratwie. Dąży do znalezienia odpowiedzi na pytanie: jak być bliżej, jak czuć wyraźniej i jak być przy tym wszystkim niewidzialnym.
Waldemar Grzelak - nauczyciel, członek Związku Polskich Artystów Fotografików i Stowarzyszenia "Nowy Młyn" - Kolonii Artystycznej w Szklarskiej Porębie. Fotografią zajmuje się od 1967 r. Początkowo związany z Jeleniogórskim Towarzystwem Fotograficznym. Przez 20 lat prowadził własną pracownię fotograficzną. Wystawiał w kraju i za granicą, jest laureatem wielu nagród.
parent menu item not found: "130"