HeaderSearchForm

  • Festiwal Fotografii Przyrodniczej
 

Canon Professional Services - 20 lat ZPFP

cps logo on whitePartnerem technologicznym festiwalu jest Canon Professional Services.
Firma Canon Polska udostępnia profesjonalnym fotografom usługę Canon Professional Services. Zakres świadczeń oferowanych w ramach pakietów (Srebrny, Złoty, Platynowy) będzie stale rozwijany, dzięki czemu użytkownicy sprzętu Canon będą mieli dostęp do szeregu udogodnień w codziennej pracy.

Czytaj więcej...

Fotoforma - 20 lat ZPFP

Fotoforma logo whiteJak zwykle możemy liczyć na wsparcie Fotoformy, partnera technicznego ZPFP.
Oficjalny dystrybutor sprzętu fotograficznego takich marek jak Canon, Nikon i Olympus. Firma swoje salony posiada w Warszawie a także w Białymstoku. Świetna obsługa, duża wiedza specjalistów oraz doskonałe zaopatrzenie – to główne wyróżniki Fotoformy.

NEC - 20 lat ZPFP

NEC logoSponsorem gali 20-lecia ZFPF jest firma NEC, jeden z największych na świecie producentów profesjonalnych monitorów i projektorów.
NEC to niezwykła technologia jakość obrazu, dostępna dla każdego. W ofercie dla fotografów znajdują się monitory Spectraview, dostępne u autoryzowanego dealera – firmy Fotoforma.

Wacom - 20 lat ZPFP

wacom-logo hi-res
Obchody 20-lecia Związku Polskich Fotografów Przyrody wspiera firma Wacom - lider w technologii interaktywnych ekranów piórkowych oraz cyfrowych tabletów do rysowania. Jego motto to „czynimy świat bardziej kreatywnym”. Połącz precyzję cyfrową z kreatywnością ludzkiej dłoni. Sprzęt Wacomu to dokładność i niezwykłe rozwiązania, pozwalające rozwijać swoją ekspresję.

Corel - 20 lat ZPFP

Corel-signature-stacked
Nasz jubileusz wspiera Corel.
To jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów oprogramowania do edycji graficznej oraz projektowania cyfrowego. Programy Corela są narzędziem pracy milionów osób na całym świecie. Dołącz do nich i ty, poznając niesamowite ułatwienia jakie niesie ze sobą to oprogramowanie.

Epson - 20 lat ZPFP

epson logoPrzed tobą wyjątkowa jakość wydruku z Epson – kolejnym sponsorem gali 20-lecia ZFPF! EPSON to marka sama w sobie, która przez wielu stawiana jest za wzór najlepszej jakości wydruku. Doskonałe drukarki atramentowe i laserowe, niezwykłe drukarki wielkoformatowe, profesjonalne projektory – z tego wszystkie słynie japońska firma.
parent menu item not found: "130"